0216 378 17 00

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda


Ova Yük Taşıma 1958 yılında Sirkeci Ebu Suud Caddesi'nde kurulmuştur. Faaliyetlerine ilk olarak İstanbul-Konya arası nakliyeler yaparak başlamıştır. Dağıtım ağına İzmir, Kayseri, Antalya, Eskişehir, Bilecik, Bursa ve Ankara şehirlerini de ekleyerek faaliyet alanını genişletmiştir. Günümüzde ise Türkiye'nin 4 bölgesine toplamda 20 şehire nakliye hizmeti vermektedir.


Ambarcılık sektöründe fark yaratan Ova Yük Taşıma geniş araç filosu ve çalışkan personel kadrosuyla; taşıma, dağıtım, depolama süreçlerinin tamamını titizlikle yürütmektedir. Malzemeleriniz adresinden alınmaktadır ve adresine teslim edilmektedir. Taşınan malların tamamı sigortalanmaktadır.


İstanbul ve Türkiye'nin birçok noktasına, her türlü kuru yük, metal, mobilya, orman ürünleri, inşaat malzemeleri, kâğıt, tekstil, teknolojik ürünler, makine, gıda, temizlik ve tarım ürünleri, her türlü ham ve mamul madde, komple ve parça yük taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteriyoruz.


Son zamanlarda TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü), N2 Yetki Belgesi (Yurt İçi Nakliyat Ambarı İşletmeciliği) ve ADR (Tehlikeli Madde Taşımacılığı) belgelerini de bünyesine kazandırarak taşımacılık sektöründeki öncülüğünü resmiyete kavuşturmuştur ve tüm taşımacılık işlerinin talibidir. Siz değerli müşterilerimize de bu hizmeti vermekten memnuniyet duyacaktır...

Hakkımızda