0216 378 17 00

Çalıştığımız İller

Çalıştığımız İller

Çalıştığımız İller

Ova Yük Taşımacılık Parsiyel Taşımacılık hizmeti veren ve Türkiye'nin 4 bölgesine toplamda 20 şehire parsiyel bazlı taşıma hizmeti vermektedir.

Taşıması yapılan tüm emtialar tam kapsamlı taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Lojistik alanının hızlı gelişmesi ve teknolojik imkanların hızla artması ile birlikte taşıma yöntemlerinde de değişimler ve gelişmeler yaşanmaktadır. Yenilikçi yöntemlerin geliştirilmeye başlanması ile birlikte gönderen ve alıcılar için avantaj sağlayan bir taşımacılık yöntemi ortaya çıkmıştır.

Parsiyel taşımacılık, bu yöntem ile yükleme alanında kalan boş alanların farklı alıcıların yükleri ile doldurularak taşıma işlemi maliyeti daha ekonomik seviyeye gelmektedir.

Tüm ölçülerdeki yükünüzün gerekli izin ve tedbirler alındıktan sonra sigortası yapılarak sevkiyatının yapılması işidir.

Taşıması yapılan tüm emtialar tam kapsamlı taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Profesyonel ekipmanları işlerinde deneyimli nakliyeci elemanları geniş araç filosuyla nakliye işlerindeki en büyük çözüm ortağınız olmayı amaçlayan firmamızın İstanbul ve birçok ilimiz içerisinde nakliye hizmetlerinde sunduğu birçok avantajlardan yararlanabilir, bizimle çalışma keyfini yaşayabilirsiniz.

Araçlarla ilgili talepleriniz için bizleri arayabilir, destek isteminde bulunabilirsiniz.

Karayolu Nakliyat; Karayolu taşımacılık ve yurt içi yük taşıma hizmetleri ile 64 yıllık deneyimle sizlere hizmet vermekteyiz.

Yük taşımacılığında sizlere tam kapsamlı çözümler sunmaktayız. Karayolu nakliye hizmetleri ile Konya Başta olmak üzer İzmir, Kayseri, Antalya, Eskişehir, Bilecik, Bursa ve Ankara illerimize düzenli seferlerimizle komple ve parsiyel taşımacılık sağlamaktayız.

Ova Nakliyat acentelerimiz ile İstanbul’dan karayolu nakliye ve dönüş seferleri ile tüm Türkiye'nin dört bir tarafına yüklerinizi tam kapsamlı olarak gerçekleştiriyoruz. Öz mal araçlarımızla günlük ve haftalık karayolu nakliye seferleri ile nakliye hizmetlerimizle sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Taşıması yapılan tüm emtialar tam kapsamlı taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır.